Göran Bernhardsson, Prezes
Posiada prawie 30-letnie doświadczenie w branży HVAC. Od czasu, kiedy był prezesem i dyrektorem firmy Fläkt Installation (obecnie FläktWoods) zarówno w Sztokholmie, jak i w Brukseli, do czasu założenia przez niego Pluggit GmbH, pioniera na rynku odzysku ciepła dla wentylacji domowej, Göran stale dąży do poprawy bieżących alternatyw dla HVAC.

Zainteresowania: golf, snowboard i wycieczki po morzu północnym jego drewnianą łódką (łodzią) w stylu Wikingów.

Peter Wallin, wiceprezydent Firmy Design & Production
Na początku lat 90. Peter założył Devellum, firmę zajmującą się projektowaniem i rozwojem, która stała się jedną z największych i najbardziej cenionych w Szwecji. Po prawie dwóch dekadach twórczej inżynierii dla organizacji takich jak Scania i Boeing, podjął się rozwoju Systemu CRD. Jego zdolność do znajdowania prostych rozwiązań dla złożonych problemów była istotna we wprowadzeniu Systemu CRD na rynek.

Zainteresowania: historia samochodów, żeglarstwo i wyścigi Porsche na torach testowych.

Andreas Wallin, Engineering Manager
Za każdym razem, kiedy w zakładzie produkcyjnym CRD otrzymujemy nową maszynę lub komponent, Andreas jest pierwszy żeby to rozebrać, aby zrozumieć, jak działa. Podkręcenie tu czy tam może sprawić, że będzie idealny… prawda? Dotyczy to również przypadków, kiedy to on projektował daną rzecz. Czas, gdy pracował w najważniejszych firmach projektowych w Szwecji doprowadził go do tego kolejnego kroku w CRD: gdzie jego tworzone projekty nie są przekazywane do klienta, ale gdzie może cieszyć się widząc je w akcji.

Zainteresowania: samoloty, samochody i jazda konna na wyspie Olandia.

André Bouyer, Engineering Manager
Szybko zbliżając się do 25 rocznicy w branży inżynierskiej, André dołączył do CRD, aby przejść na kolejny poziom. Jego wcześniejsze doświadczenia w projektowaniu i budowaniu maszyn, począwszy od tych do produkcji papieru, po te do produkcji mebli, zapewnia CRD okazję do jeszcze większej innowacyjności. Prowadzenie własnej firmy przez ostatnich sześć lat, pozwala mu na sprawne przekształcanie projektów w rozwiązania.

Zainteresowania: wprowadzanie humoru do biura (bycie rodowitym Australijczykiem pomaga), pływanie łódką z żoną i dwójką dzieci, 5 ukończonych triathlonów IRONMAN.

Kristofer Wallin, Manager ds. Kontroli Jakości
Inżynieria produktów CRD to jedno; ale zapewnienie, że spełniają one standardy to drugie. Kristofer pracował bezpośrednio z Systemem CRD od 2010. Pomógł opracować produkty od surowych szkiców do produktów końcowych, które spełniają rygorystyczne wymagania europejskie. Z wyczulonym okiem do szczegółów, jego wcześniejsze doświadczenia w projektowaniu uczyniły go kluczowym członkiem zespołu CRD.

Zainteresowania: podrasowane samochody i łodzie motorowe, narty wodne oraz spędzanie czasu z żoną i dwójką dzieci.

Jarl Bengtson, Manager ds. zrównoważonego rozwoju i sprzedaży regionalnej
Co Wielka Brytania, Holandia i Dania mają wspólnego? Poza monarchią, będzie to Jarl. Pracując w Zehnderze, firmie zajmującej się w branży wentylacyjnej globalnym środowiskiem oraz zdrowiem, Jarl przyczynił się do wejścia na te rynki zbytu. Konkretnie w Danii, opracował wejście na rynek od podstaw. Niezadowolony tylko ze sprzedaży, Jarl przeniósł dodatkowo swoją uwagę na trwałość produktów i organizacje, zwłaszcza w fazie rozruchu; która jest idealna do zastąpienia przez inwestora blach produktami ze szkła i piasku.

Zainteresowania: kuchnia wegetariańska, córki bliźniaczki Beau & Thelma i szukanie krokodyli w Amazonii (to nie żart).

Ryan Cekander, Marketing & Regional Sales Manager
Urodzony i wychowany w starych dobrych Stanach Zjednoczonych, Ryan ma solidne korzenie w marketingu. Czas spędzony w agencji marketingu zintegrowanego w Chicago zapewnił mu bazę do sukcesu; nie wiedział jednak, że sukces osiągnie w Europie. Intensywne badania i przygotowanie strategiczne poprowadziło Ryana do zdefiniowania głosu, wyglądu i wyczucia, którymi CRD przemawia do świata.

Zainteresowania: Manchester United, szachy i poszukiwanie na całym świecie idealnego burgera:)